Innovation Gym

Szukaj
Close this search box.
Szukaj

O nas

Witaj w Świecie INNOVATION GYM. Miejsca, w którym aktywność fizyczna, odnowa biologiczna i regeneracja tworzą zupełnie nowe oblicze Sportu. Aktywność fizyczna dopasowana indywidualnie do Twoich potrzeb, oczekiwań i stanu zdrowia. Eleganckie, wyzwalające wnętrza, sprzęt sportowy od światowego lidera Techno-Gym, trening EMS, kriokomora, zajęcia grupowe, yoga, nowoczesna sala do sztuk walki, opieka wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych trenerów, strefa sauny
i balijski gabinet masażu.

Innovation GYM to Klub z limitowana liczbą miejsc i ograniczoną liczbą Członków. Wyjątkowe miejsce, w którym możesz się zregenerować, wypracować doskonałą formę, obudzić w sobie Wojownika i Zwycięzcę, w otoczeniu ludzi przy których czujesz się bezpiecznie i z którymi chcesz spędzać czas. To miejsce spotkań, towarzyskich, biznesowych, miejsce do budowania relacji w sportowym duchu. Zapraszamy do Świata Innovation, z doskonała lokalizacją we Wrocławiu, bezpiecznym i wygodnym parkingiem, z ekskluzywną strefą lounge, aby Sport i Odnowa Biologiczna uzyskały zupełnie nowy wymiar.

 

Innovation GYM jest częścią Innovation Center, w skład którego wchodzi najnowsza i najlepiej wyposażona siłownia we Wrocławiu Innovation Gym oraz Centrum Medyczne Innovation Clinic, w której wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem unikalnych i najskuteczniejszych technologii. Dzięki połączeniu tych dwóch jednostek w Centrum, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientkom i klientom holistyczną opiekę najwyższej jakości.