Innovation Gym

Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Trening EMS

EMS to najbardziej efektywny trening, który wykonasz w zaledwie 20 minut. Podczas sesji treningowej w kombinezonie z elektrodami Twój trener personalny zadba o maksymalne wykorzystanie potencjału technologii EMS.

Osiągnij wymarzony cel

Zapewnimy Ci indywidualne podejście do każdego treningu. Twój trener personalny zaproponuje Ci program ćwiczeń, dzięki któremu szybko osiągniesz wymarzony cel: spalisz tkankę tłuszczową, zwiększysz siłę mięśni, ujędrnisz ciało.

W jedyne 20 min

Dzięki technologii EMS wykonasz pełny trening siłowy w zaledwie 20 minut!

Dzięki elektrostymulacji mięśni oszczędzasz czas i osiągasz najlepszy efekt. Odkryj rewolucję w świecie fitness – trening EMS Revolution w Innovation Gym.

Zamiast 3 godzin na siłowni

Jednorazowy, 20 – minutowy trening EMS w kombinezonie EMS REVOLUTION odpowiada aż blisko 3 godzinom intensywnego treningu na siłowni!

Dzięki elektrostymulacji mięśni oszczędzasz czas i osiągasz najlepszy efekt. Odkryj rewolucję w świecie fitness – trening EMS Revolution w Innovation Gym.

Dzięki elektrostymulacji mięśni oszczędzasz czas i osiągasz najlepszy efekt. Odkryj rewolucję w świecie fitness – trening EMS Revolution w Innovation Gym.

trening ems, przygotowanie

Treningi EMS to najbardziej efektywna metoda treningowa, rehabilitacyjna i ogólnorozwojowa XXI wieku. Elektrostymulacja mięśni łączy wszystkie najlepsze cechy udanego treningu: szybką realizację celu, dużą satysfakcję i kontrolę nad tym, co chcesz osiągnąć.

Trening EMS polega na stymulacji mięśni szkieletowych impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości. Precyzyjne umiejscowienie elektrod na kombinezonie EMS podczas treningu stymuluje jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych, co maksymalizuje efekt ćwiczeń i pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie.

Profesjonalna opieka oraz pomoc Trenera Personalnego
Przy wykonywaniu każdego ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni Trener Osobisty zadba o poprawność i efektywność treningu EMS, nastawionego na Twój cel. Udzieli Ci wskazówek i stworzy indywidualny plan treningowy.
Indywidualny dobór programu ćwiczeń
W zależności od Twoich celów treningowych. Już po 4 tygodniach zobaczysz pierwsze efekty elektrostymulacji mięśniowej.
Określenie celu treningowego
Chcesz spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć siłę mięśni, poprawić ogólną kondycję lub ujędrnić ciało? Jesteś w dobrym miejscu. Z metodą EMS osiągniesz wymarzony efekt zdecydowanie szybciej.
Wiedza Trenera Personalnego
Otrzymasz wskazówki na temat odżywiania i zdrowego trybu życia od certyfikowanego Trenera Osobistego, który będzie przy Tobie podczas każdego treningu. Trenerzy Osobiści Innovation Gym to aktywni sportowcy, którzy zarażą Cię pasją i motywacją do ćwiczeń EMS. Przekonaj się już podczas próbnego treningu!
Odpowiedni strój do ćwiczeń
Strój do treningu EMS powinien składać się z legginsów o długości minimum do kolana oraz opiętej bluzki typu longslave (długi rękaw). Ważne, żeby był wygodny i nie krępował Twoich ruchów. W naszej recepcji można również zakupić gotowy zestaw do treningu. Nie zapomnij o wygodnych sportowych butach.
Previous slide
Next slide

CO ZYSKASZ DZIĘKI TRENINGOWI EMS W INNOVATION GYM?

Nowoczesne ćwiczenia EMS

Nie ma bardziej efektywnej metody treningowej, rehabilitacyjnej
i ogólnorozwojowej niż ćwiczenia EMS. Dzięki elektrostymulacji mięśniowej masz pewność, że wybierasz najbardziej nowoczesną metodę treningu.

Czas

Wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe są stymulowane elektrodami jednocześnie, więc trening zajmuje tylko 20 minut. To aż 6 razy krócej niż podobny trening na siłowni!

Trener Osobisty

Będziesz pod profesjonalną opieką certyfikowanego Trenera Personalnego, który zadba o Twoją motywację i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Możesz liczyć na wskazówki, dotyczące diety i stylu życia, dzięki którym całościowo zadbasz o świetną formę.

Efekty od zaraz

Elektrody w kombinezonie umieszczone są dokładnie na najważniejszych grupach mięśniowych, więc impulsy docierają zawsze do celu. To właśnie dzięki nim metoda EMS jest tak skuteczna. Pierwsze efekty ćwiczeń zobaczysz już po 2 tygodniach. Gwarantujemy, że szybciej się nie da!

Rehabilitacja

Technologia EMS to bezpieczna metoda, która pomoże Ci wrócić do formy, jeśli doświadczasz bólu pleców z powodu siedzącego trybu życia lub wracasz do zdrowia po przebytym urazie. Trener Osobisty zadba, żeby intensywność ćwiczeń EMS była dobrana do Twoich możliwości.

Kontrola tkanki tłuszczowej

Intensywny trening siłowy normuje metabolizm. Za sprawą elektrostymulacji mięśniowej Twój organizm zmieni sposób wykorzystywania kalorii, a Ty szybko pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki ćwiczeniom EMS możesz liczyć na skuteczne ujędrnienie ciała i formę życia, jakiej się nie spodziewasz.

Bez obciążeń dla stawów

Za pośrednictwem elektrod impulsy oddziałują bezpośrednio na Twoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Jedynym sprzętem do ćwiczeń jest Twoje własne ciało. Trening EMS jest bezpieczny również, jeśli dochodzisz do siebie po przebytej kontuzji.

ems info
ems
ems
ems
ems

Oferta specjalna

- 15 % za trening
 • Przy zakupie większej ilości treningów możliwość wyznaczenia spersonalizowanego planu treningowego oraz ceny
Promocja

Pierwszy trening

49 zł za pierwszy trening
 • Pierwszy trening wprowadzający. W dniu treningu możliwość korzystania z siłowni oraz sauny

EMS 1 TRENING

150 zł za trening
 • 1 trening EMS do wykorzystania w okresie 30 dni
 • W dniu treningu możliwość korzystania z siłowni oraz sauny

EMS 10 TRENINGÓW

135 zł za trening
 • 10 treningów EMS do wykorzystania w okresie 30 dni
 • W dniu treningu możliwość korzystania z siłowni oraz sauny

Zanim zdecydujesz się na Trening EMS!

Informacja dla pacjenta

Wskazania medyczne lub motywacje treningowe do stosowania EMS:

 • osłabienie grup mięśniowych, 
 • obniżone napięcie mięśniowego,
 • osłabienie motoryki, 
 • rekonwalescencję po zabiegach operacyjnych,
 • chęć zwiększenia masy i objętości mięśni, 
 • przeciwdziałanie zanikom mięśniowym,
 • porażenie nerwu twarzowego typu Bella
 • rdzeniowy zanik mięśni,
 • mózgowe porażenie dziecięce.

 

Medyczne zastosowania innych technik elektrostymulacji mięśniowej 

Elektrostymulacja mięśni Kegla jest stosowana w leczeniu nietrzymania moczu, nietrzymania stolca, gazów, a także w leczeniu przewlekłych zaparć, w rehabilitacji dna miednicy po porodzie, a także po zabiegach operacyjnych prostaty. Elektrostymulacja SMPM jest stosowana także w leczeniu zaburzeń erekcji, zaburzeń suchości pochwy oraz przy zespole jelita drażliwego.

Elektrostymulacja mięśni w rehabilitacji

Elektrostymulacja mięśni jest stosowana w celu ich reedukacji oraz stymulacji nowych akcji siłowych. Kluczowe znaczenie ma jej charakter funkcjonalny- najlepszy rezultat można osiągnąć, synchronizując skurcz wywołany przez urządzeniem ze skurczem zainicjowanym świadomie przez pacjenta. Daje to poprawę parametrów siłowych i zdolności motorycznych. Proponujemy trening EMS z wykorzystanie specjalnego kombinezonu. Jest on polecany osobom z dziecięcym porażeniem móżgowym, uszkodzeniami w następstwie urazów a także w stanach przebiegających z nieprawidłowym napięciem mięśniowego grup mięśniowych. 

Elektrostymulacja mięśni w sporcie

Treningi EMS są wykorzystywane zarówno do przygotowania do wysiłku, jak i regeneracji. W zależności od dyscypliny sportu, stymulacji poddawane są grupy mięśniowe, których są narażone na zwiększony wysyłek podczas zawodów których wytrzymałość ma kluczowe znaczenie.

Elektrostymulacja mięśni poprawia ich parametry siłowe a więc osiąganych wyniki u sportowców. Do elektrostymulacji w sporcie również wykorzystuje się specjalny systemu w postaci kombinezonu EMS.

Elektrostymulacja mięśni w kosmetologii

Elektrostymulacja EMS znajduje zastosowanie także do kształtowania sylwetki i wyszczuplania. Jednym z najpopularniejszych zastosowań jest stymulacja ściśle określonych grup mięśni w celu zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej także stosowane w celu ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu.. Systematyczne stosowanie takich zabiegów pozwala na utratę nawet kilku centymetrów w obwodzie talii, ud lub bioder. Pobudzenie skurczów mięśniowych przyczynia się do lokalnej poprawy ukrwienia, zwiększa elastyczność i jędrność powłok ciała. 

Trening EMS – przeciwwskazania

Główne przeciwwskazania do elektrostymulacji każdego rodzaju to: 

 • ciąża,
 • padaczka  
 • czynne choroby skórne w obszarze elektrod 
 • zakrzepica i hemofilia oraz inne zaburzenia krzepliwości krwi 
 • nowotwory, 
 • ostre choroby zakaźne 
 • czynna gruźlica,
 • przepukliny: pachwinowa i inne brzuszne 
 • ostre stany zapalne szczególnie z gorączką 
 • elektroniczne implanty i stymulatory
 • metalowe implanty w tym endoprotezy i zębów
 • implanty medyczne w tym w piersi oraz wkładki antykoncepcyjne   
 • gorączka każdego pochodzenia
 • zaburzenia rytmu serca 
 • świeży zawał serca 
 • wysokie lub niestabilne nadciśnienie
 • niewydolność układu krążenia
 • grzybica w obrębie dróg moczowych 
 • zaawansowane wyniszczenie lub wyczerpanie fizyczne lub psychiczne
 • choroby neurologiczne lub inne przebiegające z zaburzeniami czucia
 • stwardnienie rozsiane w fazie czynnej i do 6m od rozpoczęcia fazy remisji 

 

Wszelkie przeciwwskazania należy rozpatrywać indywidualnie. Bezwzględnie eliminuje z treningu ciąża oraz nowotwór.

Efekty zdrowotne elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni wywołuje lokalną poprawę krążenia krwi, a tym samym wzrost efektywności metabolizmu. Z tego mechanizmu korzysta się m.in. po różnych zabiegach operacyjnych, przeciwdziałając powstawaniu zakrzepicy. Zwiększenie masy mięśni pozwala na trening nowych aktywności mięśniowych oraz reedukację utraconych. Użycie impulsów elektrycznych może powodować zwiększenie poziomu endorfin, co pobudza endogenne systemy znieczulenia. Wpływa to również na poprawę nastroju i samopoczucia. 

Efekt elektrostymulacji to torowanie ruchu w jego fizjologicznym wzorcu a także poprawa zakresu ruchomości w stawach oraz ograniczenie przykurczów mięśniowych.

Standardowe procedury dopuszczają użytkowanie EMS przez 20 minut na jedną partię mięśniową. Zaleca się wykonywanie zabiegu co drugi dzień lub codziennie, ale w tym drugim przypadku po pewnym czasie wymagana jest przerwa. Planowanie czasu jak i intensywności treningu EMS, powinno zostać przeprowadzone  w sposób indywidulany, zależnie od celu i rodzaju stosowanego prądu.