Gym

Bigger.Faster.Stronger

Join Our Family

Centrum Aktywności Fizycznej & Odnowy Biologicznej

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

OFERTA ZAJĘĆ

Odnowa biologiczna:

Kriokomora

INNONATION GYM zaprasza do najnowocześniejszej na Dolnym Śląsku KRIOKOMORY. Leczenie zimnem ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przyśpiesza proces gojenia po kontuzjach i operacjach.

Masaż

INNOVATION GYM zaprasza do Gabinetu Masażu w stylu Bali, w którego kameralnym, eleganckim wnętrzu, czekają na Klubowiczów dwa nowoczesne łóżka, masaż odprężający, terapia światłem, dźwiękiem i zapachami.

Saunarium

Do dyspozycji Klubowiczów sauna sucha oraz ekskluzywna strefa lounge z aromatyczną kawą oraz świeżo przygotowywanymi sokami, koktajlami i shotami witaminowymi.

Aktywność fizyczna:

Fitness

Prowadzimy treningi Interwałowe, w których bazujemy głównie na ruchach funkcjonalnych. Są to treningi o zmiennej intensywności. Mają za zadanie imitować naturalne codzienne ruchy ciała pod względem angażowania poszczególnych partii mięśniowych. Indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i stan fizykalny Klubowicza, treningi mogą być również prowadzone z wykorzystaniem obciążeń. Trening jest prowadzony w małych, kameralnych grupach.​

Siłownia
Innovation Gym oferuje Klubowiczom sprzęt od światowego lidera firmy TECHNOGYM. Są to zaawansowane technologicznie maszyny wyposażone w ekrany LCD umożliwiające personalizacje treningów i wzmocnienie ich efektywności.
Sztuki walki
Innovation Gym zaprasza do nowoczesnej sali sztuk walki gdzie pod okiem międzynarodowej kadry trenerskiej prowadzone są zajęcia zarówno dla profesjonalistów jak i dla Klubowiczów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami walki.
Trening EMS

EMS to najbardziej zaawansowana technologicznie forma treningu. Doskonale rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać na trening dużo czasu lub wracają do sprawności po kontuzjach, operacjach.

Trening Personalny

Indywidualne zajęcia – 60 minutowy trening pod czujnym okiem trenera personalnego lub sztuk walki. 

Krótka prezentacja:

Maksymalny limit członków

Aktualna liczba członków

GALERIA ZDJĘĆ

GRAFIK ZAJĘĆ

🏋🏻FITNESS

🤼‍♂️SZTUKI WALKI

OPINIE KLUBOWICZÓW

„Super miejsce z cudownym wyrozumiałym trenerem, który zawsze na spokojnie wytłumaczy nawet 10 razy💖 czas tutaj spędzony nigdy nie jest zmarnowany i za każdym razem uczę się nowych rzeczy. Bardzo mocno wszystkim polecam<3"

Oliwia

„Opinia po roku treningu. Świetna sekcja BJJ. Wysoki poziom, metodycznie prowadzone i urozmaicone treningi (idealne wyważenie technik parteru i stójki). No i przede wszystkim świetna atmosfera! Serdecznie polecam zarówno zupełnie początkującym jak i zaawansowanym.”

Wojciech Kwaśnicki

PARTNERZY

Work

Bigger.Faster.Stronger

INO GYM

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 06:00 – 22:00

Sob-Nd: 07:00 – 21:00

Gotowy na wyzwania?

 79 Obserwatorów

Facebook
Instagram