Ino Gym

Zadbaj o siebie już dziś!

O nas

Innovation GYM jest częścią Innovation Center, w skład którego wchodzi najnowsza i najlepiej wyposażona siłownia we Wrocławiu Innovation Gym oraz klinika medycyny estetycznej Innovation Clinic, w której wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem unikalnych i najskuteczniejszy technologii. Dzięki połączeniu tych dwóch jednostek w Centrum, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientkom i klientom holistyczną opiekę najwyższej jakości.

 
Innovation Clinic

 

Witaj w Świecie INNOVATION GYM. Miejsca, w którym aktywność fizyczna, odnowa biologiczna i regeneracja tworzą zupełnie nowe oblicze Sportu.
Aktywność fizyczna dopasowana indywidualnie do Twoich potrzeb, oczekiwań i stanu zdrowia. Eleganckie, wyzwalające wnętrza, sprzęt sportowy od światowego lidera Techno-Gym, trening EMS, kriokomora, zajęcia grupowe, yoga, nowoczesna sala do sztuk walki, opieka wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych trenerów, strefa sauny i balijski gabinet masażu.

Innovation GYM to Klub z limitowana liczbą miejsc i ograniczoną liczbą Członków. Wyjątkowe miejsce, w którym możesz się zregenerować, wypracować doskonałą formę, obudzić w sobie Wojownika i Zwycięzcę, w otoczeniu ludzi przy których czujesz się bezpiecznie i z którymi chcesz spędzać czas. To miejsce spotkań, towarzyskich, biznesowych, miejsce do budowania relacji w sportowym duchu. Zapraszamy do Świata Innovation, z doskonała lokalizacją we Wrocławiu, bezpiecznym i wygodnym parkingiem, z ekskluzywną strefą lounge, aby Sport i Odnowa Biologiczna uzyskały zupełnie nowy wymiar.

OFERTA ZAJĘĆ

Fitness

Prowadzimy treningi Interwałowe, w których bazujemy głównie na ruchach funkcjonalnych. Są to treningi o zmiennej intensywności. Mają za zadanie imitować naturalne codzienne ruchy ciała pod względem angażowania poszczególnych partii mięśniowych. Indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i stan fizykalny Klubowicza, treningi mogą być również prowadzone z wykorzystaniem obciążeń. Trening jest prowadzony w małych, kameralnych grupach.​

Siłownia

INNOVATION GYM oferuje Klubowiczom sprzęt od światowego lidera firmy TECHNOGYM. Są to zaawansowane technologicznie maszyny wyposażone w ekrany LCD umożliwiające personalizacje treningów i wzmocnienie ich efektywności.
Trening EMS

EMS to najbardziej zaawansowana technologicznie forma treningu. Doskonale rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać na trening dużo czasu lub wracają do sprawności po kontuzjach, operacjach.

Trening Personalny

Indywidualne zajęcia – 60 minutowy trening pod czujnym okiem trenera personalnego lub sztuk walki. 

Saunarium

Do dyspozycji Klubowiczów sauna sucha oraz ekskluzywna strefa lounge z aromatyczną kawą oraz świeżo przygotowywanymi sokami, koktajlami i shotami witaminowymi.

Work

Bigger.Faster.Stronger

INO GYM

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 06:00 – 22:00

Sob-Nd: 07:00 – 21:00

Gotowy na wyzwania?

 2,673 Obserwatorów

Facebook
Instagram