Galeria

Zobacz jak i gdzie trenujemy 🙂

OFERTA ZAJĘĆ

Fitness

Prowadzimy treningi Interwałowe, w których bazujemy głównie na ruchach funkcjonalnych. Są to treningi o zmiennej intensywności. Mają za zadanie imitować naturalne codzienne ruchy ciała pod względem angażowania poszczególnych partii mięśniowych. Indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i stan fizykalny Klubowicza, treningi mogą być również prowadzone z wykorzystaniem obciążeń. Trening jest prowadzony w małych, kameralnych grupach.​

Siłownia
Innovation Gym oferuje Klubowiczom sprzęt od światowego lidera firmy TECHNOGYM. Są to zaawansowane technologicznie maszyny wyposażone w ekrany LCD umożliwiające personalizacje treningów i wzmocnienie ich efektywności.
Trening EMS

EMS to najbardziej zaawansowana technologicznie forma treningu. Doskonale rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać na trening dużo czasu lub wracają do sprawności po kontuzjach, operacjach.

Trening Personalny

Indywidualne zajęcia – 60 minutowy trening pod czujnym okiem trenera personalnego lub sztuk walki. 

Saunarium

Do dyspozycji Klubowiczów sauna sucha oraz ekskluzywna strefa lounge z aromatyczną kawą oraz świeżo przygotowywanymi sokami, koktajlami i shotami witaminowymi.

Work

Bigger.Faster.Stronger

INO GYM

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 06:00 – 22:00

Sob-Nd: 07:00 – 21:00

Gotowy na wyzwania?

 3,756 Obserwatorów

Facebook
Instagram